Pozitívan indult a kedd reggeli kereskedés Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index az első órában emelkedni kezdett és 135 242,19 ponton állt. Az OTP, Telekom, Mol és Richter emelkedéssel kezdett. A Mol gyengült. A 4iG és az OPUS pluszban áll. A részvény ...
Pozitívan indult a hétfői kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index emelkedett és az első óra végére 134 7474,2 pontnál tart. Az OTP és a Telekom emelkedéssel indította a napot. A Goldman Sachs emelte a bankpapír 12 havi célárfolyamát. A Richt ...